У Рівненську область надійдуть додаткові кошти на вироби для дорослих та дітей з інвалідністю

08.11.2019 21:12   Джерело: RvNews
Опубліковано : Наталія Рівненська

На Рівненщині повністю забезпечать потреби осіб з інвалідністю у засобах реабілітації.

В область надійдуть додаткові кошти на вироби для осіб та дітей з інвалідністю. Таким чином на Рівненщині повністю покриють потребу у технічних засобах реабілітації.

Це стало можливим завдяки законопроєкту про внесення змін до Державного бюджету України на 2019 рік та ініціативі Мінсоцполітики про додаткове забезпечення осіб з інвалідністю та постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи. Раніше ці пропозиції відомства підтримала Верховна Рада України.

Загалом, з Державного бюджету-2019 року буде додатково спрямовано майже 787 млн грн, що дозволить виготовити ще близько 250 тис. виробів для осіб та дітей з інвалідністю.

«У 2019 році, вперше за багато років, Міністерство соціальної політики України повністю забезпечить потреби людей та дітей з інвалідністю у ТЗР без будь-якої пріоритизації та вибірковості», - зазначила Міністр соціальної політики Юлія Соколовська.

Нагадаємо, цьогоріч для органів соцзахисту Рівненщини вже надійшло понад 27,3 млн грн на закупівлю протезно-ортопедичних виробів для верхніх та нижніх кінцівок, спеціальних засобів для самообслуговування, догляду, пересування, переміщення, меблів та оснащення тощо.

Аби отримати технічні засоби реабілітації, необхідно звернутися до місцевого органу соціального захисту населення. Перелік основних документів, що необхідно подати: заява, паспорт, довідка МСЕК про групу інвалідності, індивідуальна програма реабілітації, копія ідентифікаційного коду.

За матеріалами РОДА


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews