Городоцька та Здовбицька громади створять свої ОТГ

03.05.2020 14:21   Джерело: RvNews
Опубліковано : Вікторія Синиця

На Рівненщині вже створено 48 ОТГ. Городоцька громада пройшла необхідні процедури для створення ОТГ, а Здовбицької ОТГ може стати першою об’єднаною громадою у Здолбунівському районі. 

За розрахунками Рівненської ОДА, обидві громади - Городоцька і Здовбицька - будуть фінансово спроможними.

Про це розповів голова ОДА Віталій Коваль.

Він нагадав, що спочатку Городоцька сільська рада мала увійти до Рівненської міської ОТГ, а Здовбицька - у склад Здолбунівської ОТГ. Проте із січня по квітень цього року Городоцька громада опрацювала всі документи та пройшла необхідні процедури (громадські обговорення, робочі групи) для створення ОТГ.

«Наразі вже отримано всі необхідні юридичні висновки. Залишилося провести сесії трьох сільрад, які мають ухвалити рішення про входження до ОТГ. Після чого мають подати звернення до Рівненської ОДА про призначення ЦВК перших місцевих виборів», - прокоментував Віталій Коваль.

Щодо Здовбицької ОТГ, то вона може стати першою об’єднаною громадою у Здолбунівському районі. Хоча на початках громадські слухання провели і Здолбунівська, і Здовбицька громада, на яких чітко засвідчили про бажання рухатися окремо. Така можливість самостійного розвитку передбачена у останній редакції перспективного плану формування територій громад області, відзначив голова ОДА.

Нагадаємо, нині на Рівненщині вже створено 48 ОТГ.

За матеріалами прес-служби РОДА


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews