Вараських медиків звинувачують у халатності, що спричинила інвалідність дитини (ВІДЕО)

13.01.2021 11:13   Джерело: rivnepost.rv.ua/
Опубліковано : Новини Рівненщини

У Вараші батьки дев'ятимісячного хлопчика вважають, що їхня дитина перебуває у важкому стані через халатність лікарів. Попри обвиття плоду пуповиною два рази вони наполягли на природних пологах. Тепер дитина має інвалідність.

Пише https://rivnepost.rv.ua/ 

9-ти місячний Ромчик перебуває під киснем у обласній дитячій лікарні. Спастичний тетрапарез, псевдобульбарний синдром, симптоматична епілепсія, затримка стато-моторного розвитку та тяжке перинатальне ушкодження головного мозку, це ще не повний діагноз дитини. Батьки впевнені все через халатне відношення медиків до своїх професійних обов'язків. Мати хлопчика каже, ніяких проблем під час вагітності не було а лікарі запевняли, що вона повинна народити природнім шляхом, без хірургічного втручання.

Мати народжувала у Спеціалізованій медико-санітрній частині №3 у м. Вараш, після переходу закладу у комунальну власність тепер це Вараська багатопрофільна лікарня. Маленький Ромчик проходив обстеження в Сумах, Рівному, дитячій лікарні Охмадит. Скрізь фахівці наголошували на неврологічних проблемах, внаслідок саме ушкодженнях при народженні. Батько каже, йому відомі ще подібні випадки халатності медиків.

Відео: «Рівне 1»


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: rivnepost.rv.ua/