Найкращі платники податків на Рівненщині. Хто вони

31.08.2022 07:12   Джерело: RvNews
Опубліковано : Олекса Мирожит

популярне


 

Напередодні Дня підприємця на Рівненщині визначили кращих представників малого і середнього бізнесу. Вони перемогли у щорічному конкурсі – обласному турі Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків – 2021». 

Підприємці отримали нагороди за результатами минулорічної діяльності. А саме за високий рівень сплати податків до бюджетів, створення робочих місць, реалізацію соціальних програм тощо. Найсумлінніших платників податків визначали у галузях промисловості, сільського господарства, будівництва, харчової та переробки, наданні послуг.

Начальник ОВА Віталій Коваль привітав всіх причетних і подякував їм за те, що не зупиняються, продовжують працювати і розвиватися. 

«На Рівненщині точно соціально відповідальний бізнес. Ще з початку війни вони допомагають волонтерам, ЗСУ.  Вони платять податки, аби громади могли поліпшити інфраструктуру – дитячі садочки, школи, дороги.  Це історії успіху, історії розвитку підприємств. Тим паче, рівненського бізнесу стає більше. Хтось переїхав в область з Краматорська, хтось з Харківської, Чернігівської областей. Але не важливо, де ви здійснюєте діяльність, головне, що ви українці в душі і ваше підприємство працює на Перемогу», - зазначив Віталій Коваль.

Відзнаки отримали 27 підприємств. 

Серед них – ПП АФ «Камаз-Агро», ТЗОВ ВКП «Щедра нива», Приватне с/г підприємство «Україна», ТОВ СГП «Ім.Воловікова», ДП «Березнівське лісове господарство», ТОВ «Агроконцерн», ПРАТ «Дубенський завод ГТВ», ТОВ «Завод ШБМ», ТОВ «Рівень ЛТД», ПП «Віліс», ТОВ «Радивилівмолоко», ТОВ «Рівне-борошно», ТОВ ВТП «Агропереробка», АТ «Родина», ТОВ «Маяк – 3», Приватне підприємство «Фірма МВМ Плюс», ТОВ ВТФ «Діброва-зв'язок» , ТОВ фірма «ОВІС», ТОВ «ТД «Любисток», ТОВ «ВПК-Україна», ТОВ «Північ-центр ЛТД», ПМП НВФ «Продекологія», ДП «Рівнестандартметрологія» , ТОВ «Гранлогістик», ПП «Торговий центр -Д», ФОП Сидорчук Валерій Іванович, ФОП Мичка Юрій Васильович.

Захід щорічно проводиться «Асоціацією платників податків України».

Нагадаємо, своє професійне свято підприємці відзначатимуть у першу неділю вересня.

Пресслужба Рівненської ОВА


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews