Рабінович: Антикорупційний суд допоможе пересаджати корупціонерів, його треба терміново створювати

22.09.2017 20:41   Джерело: RvNews
Опубліковано : Наталія Рівненська

Практично вся судова система знаходиться у руках влади, люди не можуть довіряти суддям.

В Україні необхідно терміново створити Антикорупційний суд як першочерговий захід із боротьбі з корупцією, яка заполоняє країну.

Таку думку висловив народний депутат, лідер партії “За життя” Вадим Рабінович під час авторської програми “Хто кому Рабінович” на телеканалі “112 Україна”.

“Я за Антикорупційний суд. Я вважаю, у нас повинні бути введені екстрені заходи щодо боротьби з корупцією. Антикорупційний суд – це найгуманніший метод, але я не знаю, чого вони так бояться. Я розумію, що хочеться владу тримати в руках.

Будь-які правителі у нас в країні звикли, що вони дають добро, кого садити, кого милувати. А коли баланс з’являється, це вже не так все однозначно. Я за що люблю Антикорупційне бюро, що тепер точно не знають, кого заарештують – не обов’язково бути відданим влади, щоб тебе не заарештували, і навпаки.

Тому я думаю, що все-таки створення сьогодні Антикорупційного суду, як екстреного заходу для боротьби з корупцією в країні, яку захльостує корупція, – нічого поганого в цьому немає. Я взагалі вважаю, що більше посадок – хороших і різних. Антикорупційний суд трошки збалансує ситуацію, нехай вони пересаджають хоча б половину когось”, – заявив політик.

Він підкреслив, що сьогодні, коли практично вся судова система в руках влади, люди не можуть вірити суддям.

“Кожен суд, по ідеї, повинен бути антикорупційним, якщо туди потрапила якась справа – вона стає антикорупційним. Сьогодні, коли вся судова система практично в руках влади, і влада порозставляла за допомогою голосування “Народного фронту”, БПП і “Оппоблоку” своїх людей на посадах, ми не можемо вірити судам, просто не можемо.

Ми не знаємо, яке рішення вони приймуть. Вони приймають, як нам кажуть, конституційне рішення, а через три роки їх судять. Потім виявляється, що всі ці красені були страшними злочинцями. Винятків поки не було. Тому як ми можемо їм вірити?” – обурився парламентар.

На думку Вадима Рабіновича, судова реформа, яку підтримують “Народний фронт”, БПП і “Опозиційний блок”, “небезпечна” для України. Тому лідер партії “За життя” закликав народних депутатів не голосувати за закон про зміну судової системи в другому читанні.

“Коли “Опозиційний блок” проголосував разом з Президентом, і разом з “Народним фронтом” за неймовірні повноваження зі зміни судової системи. Це була дуже небезпечна і страшна річ для країни. Зараз буде друге голосування, вирішальне голосування. Це вбивча для демократії, убивча для всієї опозиції (реформа – ред.). Як би вас не змушували ваші голови ваших фракцій, як би вас не змушували наглядачі, дорогі, не можна цього робити, добивати власну країну. Тому я звертаюся, зокрема до депутатів з “Оппоблоку”, будь ласка, вдумайтеся в те, що відбувається, не проголосуйте знову за ось цей закон, знову віддавши Президенту все в руки і залишивши нас наодинці з суддями Конституційного суду, які будуть отримувати по 120 тис. Не робіть цього хоча б удруге”, – резюмував Вадим Рабінович.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу [email protected] Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews   135