У Вараші комунальне підприємство може залишитися без електроенергії

30.08.2017 18:43   Джерело: RvNews
Опубліковано : Наталія Рівненська

ПрАТ «Рівнеобленерго» стурбоване станом розрахунків Кузнецовського МКП і може вимушено піти на відключення електроенергії.

Через значну заборгованість підприємства за використану електроенергію, а відтак, невиконання КМКП договірних зобов’язань щодо вчасності проведення розрахунків за електричну енергію, МКП отримало попередження.

За інформацією ПрАТ «Рівнеобленерго» за останні півроку заборгованість підприємства зросла майже вдвічі.

Якщо станом на 1 лютого 2017-го року борги Кузнецовського МКП за спожиту електроенергію складали 416 879 грн., то станом на сьогодні борг зріс до 817 970 грн. Впродовж серпня Кузнецовське МПК сплатило ПрАТ «Рівнеобленерго» лише 260 646 гривень.

Керівництво підприємства лише у серпні було попереджене про можливе відключення від електроенергії двічі. Телефонограма щодо подібних вимушених дій була скерована на Кузнецовське МКП також і сьогодні, 30 серпня 2017 року.

За таких обставин, у разі відсутності оплати вказаної заборгованості споживачами, відповідно до вимог ст. 26 Закону України “Про електроенергетику”,  п. 7.5. Правил користування електричною енергією затверджених постановою НКРЕ від 31.07.96 № 28 у редакції постанови НКРЕ від  22.11.2006  № 1497,  ПрАт «Рівнеобленерго» буде зобов’язане припинити електропостачання Кузнецовському МКП.

ПрАТ «Рівнеобленерго» нагадує, що несплата за спожиту електроенергію ставить під загрозу закупівлю у держави необхідного обсягу електроенергії для потреб споживачів Рівненщини.

Накопичена заборгованість позбавляє енергопостачальну компанію проводити оптові закупівлі електроенергії у ДП «Енергоринок». Невиконання фінансових зобов’язань перед оптовим ринком електроенергії неминуче потягне за собою порушення договірних умов із іншими споживачами, які вчасно і в повному обсязі розраховуються за спожиту електроенергію.

Нагадаємо, ПрАТ «Рівнеобленерго» працює за тарифами встановленими Державним органом НКРЕКП (Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг) та згідно законодавства України.

Крім того, ПрАТ «Рівнеобленерго» готове до будь-яких законних заходів, аби уникнути обмеження постачання електроенергії споживачам-боржникам, в тому числі і юридичним особам, якщо споживачі висловлюють бажання та реальні наміри погасити свій борг.

За матеріалами прес-служби ПрАТ «Рівнеобленерго».


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews